Ragbi 13
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokrenimo ragbi 13 u Republici Srpskoj

Ići dole

Pokrenimo ragbi 13 u Republici Srpskoj Empty Pokrenimo ragbi 13 u Republici Srpskoj

Počalji  Simo Gajic Čet Jun 04 2009, 12:03

Pozdrav svim simpatizerima ragbija 13
Zovem se Gajic Simo,rodjen sam u Banja Luci pre 25god. zivim i radim u Beogradu 7god. A sada sam se vratio u Banjaluku da svi zajedno pokrenemo ragbi 13 kod nas. Sticajem okolnosti imao sam tu cast da upoznam pre svega velikog coveka i mog velikog prijatelja Milana Djordjevica,ragbistu RK "Dorcol" i clana reprezentacije Srbije. Kroz druzenje sa njim i ja sam se "zaljubio" u ragbi 13 , i stekao dobre prijatelje medju ragbistima. Trebalo je da prodje dosta vremena da bi dosli na ideju da pokrenemo razvoj ragbi 13 igre u Republici Srpskoj , kako bi i ljudima ovde priblizili ovu plemenitu igru.
Konacno su se neke kockice sklopile i na pravom smo putu za ostvarenje cilja , a to je da Republika Srpska bude prvak sveta Smile , ali za pocetak da mi to sve pokrenemo.

Hteo bi da se zahvalim Ragbi Savezu 13 Sbije koji nam pruzaju punu podrsku u nasoj ideji a naravno i ragbistima ragbi kluba Dorcol iz Beograda.

Sve vase ideje i sugestije bice nam od velike koristi zato pisite , i hajde da zajedeno pokrenemo ragbi 13 kod nas.

Pozdrav za sve sadasnje i buduce simpatizere ovog sporta.

Simo Gajic

Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.06.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu